شنبه, 29 مهر 1396
عنوان : برگزاری آخرین جلسه شورای سلامت سال 1395 شهرستان رامشیر درشبكه بهداشت و درمان
کد خبر : ۶۰۵۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۲:۱:۳
منبع خبر : روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر

به گزارش روابط عمومی  شبکه بهداشت و درمان رامشیر، آخرین جسله شورای سلامت و امنیت  غذایی در سال 1395 در محل سالن جلسات شبکه بهداشت در روز شنبه 21 اسفند ماه 95 با حضور مهندس فیوضی فرماندار، مهندس حبیب سیلاوی سرپرست شبکه بهداشت، مهندس حسن نظری سرپرست مرکز بهداشت و دیگر روسا و نمایندگان ادارات شهرستان برگزار گردید.

مهندس سیلاوی با اشاره به اجرای طرح ملی سلامت نوروزی در بازده زمانی اول اسفندماه تا پانزدهم فروردین ماه عنوان نمود: تاکنون بیش از 220 کیلوگرم مواد غذایی غیر بهداشتی کشف و ضبط شده اما با توجه به نزدیکی ایام تعطیل نوروز مطمعنا عرضه مواد غذایی توسط دستفروشان بیشتر خواد شد. که همکاری نیروی انتظامی، شهرداری واصناف با بازرسان بهداشت محیط ضروری است.

سیلاوی در ادامه بر لزوم هوشیاری و آمادگی در برابر شیوع آنفولانزای حاد پرندگان تاکید نمود و از بخشداران و شهرداران خواست هرگونه اتلاف پرندگان را سریعا گزارش نمایند.

سیلاوی همچنین در خصوص بازدید اعتباربخشی وزارتی، پیشگیری از شیوع سرخک واقدامات انجام شده، کمبود آب شرب در روستای عبدالله عموری، لزوم شستشو و نظافت محل اسکان مهمانان نوروزی، هفته ملی سلامت مردان مواردی را عنوان نمود.

جلسه با بررسی دستور کار ابلاغی و دریافت گزارشی از اقدامات انجام شده بمنظور اجرا مصوبات قبلی شورای سلامت شهرستان ادامه یافت و مصوباتی نیز داشت.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 40
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر میباشد.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8