شنبه, 29 مهر 1396
عنوان : سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان رامشیر در سال جاری برگزار شد
کد خبر : ۶۳۰۱۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ 
ساعت : ۱۳:۳۴:۲۶
منبع خبر : روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان رامشیر،سومین جلسه شورای سلامت شهرستان رامشیر سه شنبه 30 خردادماه 96 با حضور مهندس فیوضی فرماندار، مهندس شفیعی معاون فرماندار، مهندس سیلاوی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

مهندس سیلاوی در ابتدای جلسه با عنوان نمودن دستور اصلی جلسه بمنظور بررسی مشکلات بهداشتی و محیط زیستی شهرستان رامشیر و مشراگه و روستاهای تابعه و ریشه یابی علت عدم اجرای مصوبات جلسات قبل بیان نمود: متاسفانه عدم حضور شهردار رامشیر در بسیاری از جلسات، عدم اجرای بسیاری از مصوبات مربوط به شهرداری رامشیر را باعث شده بطوریکه با وضع نامناسبی در زمینه مدیریت پسماند، کشتارگاه، جویهای روباز پر یا بعضا لایروبی یا آهگ پاشی نشده مواجه می شویم. و طبعا نارضایتی عمومی شهروندان رامشیری را بدنبال خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به عدم ارسال مستندات مربوط به فعالیتهای بهداشتی محیط روستاها توسط بخشداران و دهیاران به شبکه بهداشت عنوان کرد: رسالت نظارتی مرکز بهداشت شهرستان اقتضا میکند تا گزارش و مستندات فعالیتهای بهداشتی و زیست محیطی در سطح شهر و روستاها به این مرکز ارسال شود. ممکن است شهرداران و دهیاران خدمات خوبی انجام داده باشند اما تا مادامیکه گزارش مستندی از این فعالیتها بدست ما نرسید نمی توان قضاوتی در این مورد نمود هر چند گزارش بازدیدهای نظارتی بازرسان بهداشتی حاکی از عدم انجام فعالیتها بطور مناسب و قابل قبول است.


نمایش تعداد بازدیدها : 37
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر میباشد.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8