عنوان : پنجمین كارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رامشیر برگزار شد.
کد خبر : ۶۴۸۱۶
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۵۴:۱۶
منبع خبر : روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر، سه شنبه 31 مردادماه 96 پنجمین کارگروه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور مهندس شفیعی معاون فرماندار، مهندس سیلاوی سرپرست شبکه بهداشت و دیگر اعضا شورا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سیلاوی در ابتدا جلسه ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد تقی(ع)(جوادالائمه) به اقدامات انجام شده در جهت نظارت و پیشگیری از وقوع موارد التور و هپاتیت A اشاره کرد و عنوان نمود: شهرداران و بخشداران محترم لازم است بصورت منظم و مستمر و مطابق برنامه زمانبندی اعلام شده لایروبی و آهک پاشی جداول را انجام داده و مستندات آنرا به دبیرخانه شورای سلامت شهرستان ارسال نمایند.

وی به طرح شناسایی مناطق حادثه خیز شهرستان اشاره کرد و از ادارات مرتبط نتیجه اقدامات انجام شده پیرو جلسات برگزار شده را گزارش نمایند. چون این طرح در نتیجه تحقیقات میدانی و بازدیدهای صورت گرفته در سطح شهر و روستاها برنامه ریزی شده است.

هرس درختان کنوکارپوس، لایروبی، گندزدایی و شستشوی مخازن مدارس با توجه به نزدیکی به شروع سال تحصیلی، دریافت گزارش از اقدامات انجام شده در کشتارگاه، برنامه های مربوط به هفته ازدواج سالم و مدیریت پسماند از جمله موضوعات دیگر مطرح شده در پنجمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان رامشیر بود.


نمایش تعداد بازدیدها : 30

کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر میباشد.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0