عنوان : آئین راه اندازی دستگاه دیجیتال بخش تصویر برداری بیمارستان حضرت رسول اكرم (ص) شهرستان رامشیر
کد خبر : ۷۴۸۴۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ 
ساعت : ۱۳:۳۹:۴۸
منبع خبر : روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر، شنبه یکم دیماه سال جاری آئین راه اندازی دستگاه دیجیتال بخش تصویربرداری بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) با حضور دکتر محمدیان نماینده مردم رامشیر و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی، حجت اسلام و المسلمین معرف امام جمعه، مهندس حسینی نژاد فرماندار، دکتر صابری مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین در محل بیمارستان رامشیر برگزار شد.

دکتر محمدیان در آئین افتتاح دستگاه دیجیتال پیشرفته رادیولوژی گفت: با حضور متخصیص قلب و عروق در بیمارستان و نبودن امکانات جهت درمان بیماران قلبی و پیرو توافق اخیر که با وزیر بهداشت جناب آقای دکتر هاشمی شده صدور مجوز یک دستگاه اکو و یک دستگاه تست ورزش گرفته شد که قبل از دهه فجر نصب خواهد شد.

دکتر صابری در حاشیه این افتتاحیه اظهار داشت: مجهزترین دستگاه رادیولوژی دیجیتال در بیمارستان رامشیر با پیگیری های دکتر محمدیان نماینده مردم شهرستان و اعتبار 460 میلیون تومان راه اندازی و افتتاح شد.

وی افزود: با راه اندازی دستگاه دیجیتال عملیات رادیولوژی در حداقل زمان ممکن و همچنین این دستگاه اشعه کمتری به بیمار و همران و یا کادر درمانی وارد می شود.

 


تعداد بازدید : 34

کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامشیر میباشد.

V5.1.0.0